Çiğli DemirDöküm Servisi

Çiğli DemirDöküm Servisi

Kış mevsiminin gelmesi ile kombiler daha yoğun şekilde çalıştırılır. Özellikle soğukların iyice bastırması ile birlikte daha yüksek ısı verecek şekilde kullanılır. Bakım yapılmayan kombiler bu dönemle arıza gösterebilir. Bu arızaların çözümünde ilk tercihin kombi servisi olması gerekir. Uzmanlar tarafından giderilen arızalar, uzun süre kendini tekrar göstermez.

Bu sorunlardan bir tanesi de peteklerin yeteri kadar sıcaklık vermemesidir. Petekler ısınmıyor ise ilk olarak peteklerin vana ayarının yapılması gerekir. Buna reglaj denir. Bu işlem genelde kombi ile petek arasındaki mesafenin uzak olduğu evlerde görülür. Kombi ile petek arasındaki mesafe uzadıkça sıcak suyun peteklere gitmesini sağlayan pompa bazen yetersiz kalabilir.

Böyle bir sorununuzun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer peteklerinizden biri ısınmıyorsa evdeki diğer petekleri kontrol edin. Buna kombiye en yakın olandan başlayın. Eğer kombiye en yakın petekler diğerlerine göre daha sıcaksa sirkülasyon pompasında veya vana ayarında problem olabilir.

demir döküm servis, demir döküm servisi, demir döküm servisleri, demir döküm kombi servis, demir döküm servis telefon numarası, demir döküm teknik servisi, demir döküm teknik servis, demir döküm servis numaraları, demir döküm teknik servis telefonu, çiğli demir döküm servis, çiğli demir döküm teknik servisi, çiğli demir döküm servisi, çiğli demir döküm servisleri, çiğli demir döküm servis telefon numarası

Çiğli DemirDöküm Servisi

Kombi servisi olarak hizmet sunan Çiğli DemirDöküm servisinin önem gösterdiği konuların başında da müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bunun için gerekli tüm önlemleri sizler için almaktadır. Donanımlı ve modern servis araçlarımızın katkısı ile uzman teknisyenlerimiz; eksiksiz ve kaliteli şekilde hizmet almanız için kendimizi her geçen gün yenilemektedir. Bu sayede yeni kombi modellerinde de dahil olmak üzere DemirDöküm markalı tüm ürünlerde profesyonel bir çalışma yürütülmektedir.

Firmamızın en büyük artılarından biri gelişen teknolojiyi önemseyerek firma olarak buna ayak uydurmasıdır. Kendimizi sürekli geliştirmenin de yanında kullandığımız servis araçlarını da modernleştirerek servis kalitesini daha da üst seviyelere çekmekteyiz.

Çiğli DemirDöküm Servis Telefonu

Kalitemizi her geçen gün arttırarak sizlerin en verimli kombi servisi hizmetini almanızı amaçlıyoruz. Deneyim ve bilgi birikimimiz ile şu ana kadar bütün işlerimizden sonra müşterilerimizden olumlu geri dönüşler aldık. Çiğli’de birçok kişinin sürekli çalıştığı bir firma haline geldik. İşimize duyduğumuz saygı ve servis işlemlerine ciddiyetle yaklaşmamış, bu başarıyı elde etmemizi sağladı. Çiğli DemirDöküm servis telefonu 0850 305 55 76‘ten bize ulaşarak kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz.